0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Argentina Liga Profesional
Argentinos Juniors
۰
۲
Tigre
Finished
۰۱:۱۵
Instituto de Cordoba
۳
۱
CA Independiente
Finished
۰۳:۳۰
Barracas Central
۰
۰
Newell's Old Boys
inprogress
۲۱:۳۰
Independiente Rivadavia
۱
۰
Gimnasia y Esgrima La Plata
Finished
۰۱:۳۰
  World Friendly Club Matches
AFC Ajax
۱
۰
Olympiakos Piraeus FC
Finished
۱۶:۳۰
FK Austria Wien
۱
۳
FC Porto
Finished
۲۰:۳۰
Getafe
۰
۰
Coventry City FC
inprogress
۲۰:۳۰
Salernitana
۰
۱
Volos NFC
Finished
۱۹:۰۰
Cadiz
۰
۰
Blackpool FC
Finished
۲۰:۳۰
AC Fiorentina
۲
۰
AC Reggiana 1919
inprogress
۲۱:۳۰
Harrogate Town
۰
۱
Leeds United
inprogress
۲۲:۰۰
Nottingham Forest
۱
۱
Sunderland
Finished
۲۰:۳۰
Derby County
۱
۰
Stockport
Finished
۱۲:۳۰
Sligo Rovers FC
۳
۳
Everton
Finished
۱۸:۳۰
Hapoel Kfar-Saba
۲
۱
Hapoel Ramat Hasharon
Finished
۱۰:۳۰
SK Sturm Graz II
۲
۲
Al Duhail
Finished
۱۸:۳۰
FK Pohronie
۲
۲
Podbrezova
Finished
۱۱:۳۰
Persib Bandung
۲
۰
PSM Makassar
Finished
۱۲:۰۰
SC Rheindorf Altach
۱
۱
SC Freiburg
Finished
۱۹:۳۰
Eastleigh
۰
۳
Southampton FC
inprogress
۲۱:۳۰
WSG Wattens Swarovski Tirol
۲
۳
Olympique Lyonnais
Finished
۱۹:۰۰
Aalesunds FK
۵
۲
Kristiansund BK
Finished
۱۶:۳۰
SKU Amstetten
۱
۲
LASK Linz II
Finished
۱۸:۳۰
SC Wiener Neustadter
۰
۶
Al Hilal Riyadh
Finished
۱۹:۳۰
Havant & Waterloville FC
۰
۱
Portsmouth
inprogress
۲۱:۳۰
SpVgg Greuther Furth
۳
۱
FC St. Pauli
Finished
۱۹:۳۰
1. FC Koln
۳
۰
K. Sint-Truidense
Finished
۱۹:۳۰
Sparta Rotterdam
۱
۰
Roda JC Kerkrade
Finished
۱۷:۰۰
Kilmarnock
۱
۰
Barrow FC
inprogress
۲۱:۳۰
Bamber Bridge
۰
۱
Salford City
inprogress
۲۲:۰۰
Podbrezova
۱
۰
Tatran Presov
Finished
۱۸:۳۰
Bronshoj BK
۰
۱
Vanlose
Finished
۱۹:۳۰
FC Bulle
۰
۱
FC Bavois
inprogress
۲۱:۰۰
Botswana Defence Force
۱
۷
Supersport United
Finished
۱۰:۳۰
US Concarneau
۱
۲
EA Guingamp
Finished
۱۸:۳۰
SC Imst
۱
۳
NK Slaven Belupo Koprivnica
Finished
۱۹:۳۰
Oxford City FC
۰
۲
Oxford United
inprogress
۲۲:۰۰
1. FSV Mainz 05 II
۱
۴
Bahlinger SC 1929
Finished
۱۸:۳۰
FK Sloboda Uzice
۰
۰
Baniyas FC
Finished
۲۰:۰۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
۰
۰
TSV 1860 Munchen
Finished
۲۰:۰۰
VfB Hohenems
۲
۲
SC Austria Lustenau
Finished
۲۰:۰۰
Rostocker FC
۳
۲
FSV Bentwisch
Finished
۲۰:۳۰
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۰
۰
KSV Holstein Kiel II
inprogress
۲۱:۰۰
Al Sadd
۳
۲
Orlando Pirates
inprogress
۲۱:۰۰
Yeovil Town
۰
۱
Exeter City FC
inprogress
۲۲:۰۰
Stamford
۱
۱
Rotherham United FC
inprogress
۲۲:۰۰
Saint Mirren FC
۰
۰
Carlisle United
inprogress
۲۲:۰۰
Marine
۰
۱
Ashton United
inprogress
۲۲:۰۰
TJ Sokol Lanzhot
۰
۲
FK Apos Blansko
Finished
۱۹:۰۰
Vukovar 1991
۳
۱
Pecsi MFC
Finished
۱۹:۳۰
Orleans US 45
۱
۱
A.J. Auxerre
Finished
۱۹:۳۰
SV Ried
۱
۱
Debreceni VSC
Finished
۱۹:۳۰
Hallescher FC
۱
۰
Lokomotive Leipzig
Finished
۲۰:۰۰
Gabersdorf
۲
۸
Weinland Gamlitz
Finished
۲۰:۳۰
Dundela
۰
۰
Glentoran FC
inprogress
۲۲:۰۰
Chorley
۰
۰
Wigan Athletic
inprogress
۲۲:۰۰
Piast Zmigrod
۰
۶
Sleza Wroclaw
Finished
۱۹:۳۰
Floridsdorfer AC
۴
۰
Sportunion Mauer
Finished
۱۹:۳۰
SC Preussen Munster
۰
۰
Heracles Almelo
Finished
۱۹:۳۰
SR Donaufeld
۰
۲
SV Stripfing/Weiden
Finished
۱۹:۳۰
Rodez Aveyron
۰
۰
Grenoble Foot 38
Finished
۱۹:۳۰
Sportfreunde Lotte
۱
۰
VfB Oldenburg
Finished
۱۹:۳۰
SC Retz
۱
۱
Wiener Viktoria
Finished
۲۰:۰۰
FCM Traiskirchen
۱
۱
SV Horn
Finished
۲۰:۰۰
St. Anna
۴
۰
Lafnitz II
Finished
۲۰:۳۰
Voitsberg
۳
۱
SV Lafnitz
inprogress
۲۰:۳۰
Newton Aycliffe
۰
۱
Stockton Town FC
inprogress
۲۲:۱۵
Gloucester City FC
۰
۰
Yate Town FC
inprogress
۲۲:۱۵
CSM Slatina
۲
۰
Viitorul Daesti
Finished
۱۰:۳۰
Reading
۱
۲
Millwall
Finished
۱۴:۳۰
FC Schalke 04
۰
۲
FC Utrecht
Finished
۱۴:۳۰
Crystal Palace FC
۱
۱
Charlton Athletic FC
Finished
۱۴:۳۰
BV Borussia 09 Dortmund II
۱
۱
Eintracht Frankfurt II
Finished
۱۵:۳۰
Lokomotiv Tashkent FK
۱
۲
Al Kuwait
Finished
۱۷:۳۰
Sligo Rovers FC
-
-
Everton Vina del Mar
Cancelled
۱۸:۳۰
Sligo Rovers FC
-
-
Everton Vina del Mar
Cancelled
۱۸:۳۰
SKU Amstetten
۱
۲
LASK Linz
Finished
۱۸:۳۰
Nea Salamis Famagusta FC
۲
۱
Omonia 29th May
Finished
۱۹:۳۰
OFK Vrsac
۰
۰
Sloven Ruma
Finished
۲۰:۰۰
TUS Heiligenkreuz
۲
۳
SV Wildon
Finished
۲۰:۳۰
SpVgg Horsthausen
۱
۱
SG Wattenscheid 09
inprogress
۲۰:۴۵
SV Westfalia Rhynern
۱
۱
SV Westfalia Soest
inprogress
۲۱:۰۰
Kfco Beerschot-Wilrijk
۰
۰
OFI FC
inprogress
۲۲:۰۰
Liversedge
۰
۰
Guiseley
inprogress
۲۲:۱۵
  Egypt Egypt Cup
Al Ahly Cairo
۱
۰
Aluminium Nag Hammadi
inprogress
۲۰:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
AC Sparta Praha
۲
۱
Pardubice
inprogress
۲۰:۳۰
  Norway Eliteserien
FK Bodo Glimt
۳
۱
Odds Ballklubb
inprogress
۲۰:۳۰
  Brazil Serie B
Novorizontino SP
۱
۰
Chapecoense SC
Finished
۰۳:۳۰
Vila Nova GO
۱
۱
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۲:۳۰
  Sweden Allsvenskan
IK Sirius FK
۳
۴
Malmo FF
Finished
۲۰:۳۰
  Colombia Primera A
Atletico Bucaramanga
۱
۰
CD Junior de Barranquilla
Finished
۰۲:۳۰
Independiente Medellin
۱
۱
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۴:۴۰
  Denmark Superliga
AGF Aarhus
۱
۱
FC Midtjylland
Finished
۱۹:۳۰
FC Nordsjaelland
۲
۰
AaB Aalborg
inprogress
۲۱:۳۰
  Singapore Premier League
Geylang United FC
۵
۳
Tanjong Pagar United FC
Finished
۱۵:۱۵
Brunei Dpmm FC
۱
۱
Hougang United FC
Finished
۱۵:۴۵
  South America Copa Sudamericana
LDU Quito
۳
۰
Always Ready
Finished
۰۴:۰۰
Cerro Porteno
۱
۱
Atletico Paranaense
Finished
۰۴:۰۰
Palestino Santiago
۱
۱
Cuiaba MT
Finished
۰۱:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Ulsan Citizen
۰
۰
Daegu FC Reserves
Finished
۱۳:۳۰
  Romania Liga I
FC Unirea 2004 Slobozia
-
-
FCSB
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Politehnica Iasi
۱
۰
FC Botosani
Finished
۱۹:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Sydney Olympic U20
۲
۳
Rockdale Ilinden U20
Finished
۱۲:۳۰
Manly United FC U20
۱
۲
Marconi Stallions U20
Finished
۱۱:۰۰
Nepean FC U20
۱
۲
Dulwich Hill U20
Finished
۱۱:۳۰
  Malaysia FA Cup
Terengganu
۳
۲
Selangor FC
Finished
۱۶:۳۰
Kedah
۱
۲
Johor Darul Takzim FC
Finished
۱۵:۴۵
  Europe EURO U19 Group B
Turkey U19
۰
۰
Spain U19
inprogress
۲۱:۳۰
Denmark U19
۲
۴
France U19
Finished
۱۸:۰۰
  Brazil Brasileiro U20
Botafogo RJ U20
۱
۰
EC Bahia U20
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Mineiro U20
۲
۲
Palmeiras U20
Finished
۰۱:۳۰
Fortaleza EC U20
۳
۱
Ceara U20
Finished
۰۴:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Broadmeadow Magic (W)
۰
۱
Adamstown Rosebud (W)
Finished
۱۳:۳۰
New Lambton FC (W)
۱۲
۰
Mid Coast (W)
Finished
۱۲:۱۵
  Africa CECAFA Club Cup
AP Rwandaise FC
۰
۰
Al-Hilal Omdurman
Finished
۱۵:۳۰
Hay Al Wadi
۰
۰
Red Arrows
Finished
۱۹:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE
Universidad Central de Venezuela
۱
۰
Angostura FC
Finished
۰۰:۳۰
Carabobo FC
۲
۱
Academia Puerto Cabello
Finished
۰۳:۱۵
  Australia NPL Victoria
South Melbourne FC
۱
۲
Dandenong City
Finished
۱۳:۰۰
Melbourne Knights
۲
۱
Altona Magic
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL Queensland
Queensland Lions SC
۰
۰
Redlands United
Finished
۱۴:۰۰
  Estonia Meistriliiga
JK Nomme United
۰
۴
JK Nomme Kalju
Finished
۲۰:۰۰
JK Tammeka Tartu
۲
۰
Flora Tallinn
Finished
۱۹:۳۰
  Malaysia Liga A1
PIB FC
۱
۰
Gombak FC
Finished
۱۲:۱۵
  Bolivia Reserve League
Nacional Potosi Reserves
۱
۱
Bolivar Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Independiente Petrolero Reserves
۰
۱
The Strongest Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Manly United FC
۰
۱
Marconi Stallions
Finished
۱۳:۰۰
  Myanmar National League
Dagon Star United
۲
۱
Ispe FC
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Victoria Premier League 1
Bentleigh Greens SC
۰
۱
Caroline Springs George Cross
Finished
۱۴:۰۰
Northcote City
۱
۱
Werribee City
Finished
۱۴:۰۰
  Slovenia Prva liga
NK Olimpija Ljubljana
۰
۰
Primorje Ajdovscina
inprogress
۲۱:۴۵
  Serbia Super Liga
Napredak Krusevac
-
-
Partizan Belgrade
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FK Radnicki 1923 Kragujevac
۲
۳
Zeleznicar Pancevo
inprogress
۲۰:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Queensland Lions U23
۲
۰
Redlands United U23
Finished
۱۲:۰۰
  Macao Elite League
Monte Carlo
۱
۱
Gala
Finished
۱۴:۳۰
University of Macau
۴
۰
Tak Chun Ka I
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark 1st Division
Hvidovre IF
۱
۰
Koge
Finished
۲۰:۳۰
B93 Kopenhagen
۰
۰
Kolding IF
Finished
۲۰:۳۰
Vendsyssel FF
۳
۰
FC Roskilde
Finished
۲۰:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
AL Zawraa SC
۰
۳
Duhok
Postponed
۲۰:۰۰
Al-Najaf
۰
۰
Zakho
Finished
۲۰:۰۰
  Poland Ekstraklasa
Jagiellonia Bialystok SSA
۲
۰
MKS Puszcza Niepolomice
Finished
۱۹:۳۰
Slask Wroclaw
۰
۱
Lechia Gdansk
inprogress
۲۲:۰۰
  Bulgaria Parva liga
PFC Cherno More Varna
۰
۰
FC CSKA 1948
Finished
۱۹:۱۵
Levski Krumovgrad
۱
۰
PFC Slavia Sofia
inprogress
۲۱:۴۵
  Panama Liga Prom
Sporting San Miguelito Reserves
۲
۰
Aguilas UP
Finished
۰۴:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Northcote City U23
۴
۰
Werribee City U23
Finished
۱۱:۴۵
Bentleigh Greens U23
۲
۰
Caroline Springs George Cross U23
Finished
۱۱:۴۵
  Australia Victoria Premier League 2
Pascoe Vale SC
۱
۱
Boroondara Carey Eagles
Finished
۱۴:۰۰
North Sunshine Eagles
۲
۰
Altona City
Finished
۱۴:۰۰
Essendon Royals
۵
۰
Brunswick Juventus
Finished
۱۴:۰۰
  Mexico U23 League
Puebla U23
۲
۳
Atlas U23
Finished
۱۸:۳۰
Atletico San Luis U23
۳
۱
Club Tijuana U23
Finished
۱۸:۳۰
  Canada Premier League
HFX Wanderers FC
۳
۱
Valour FC
Finished
۰۱:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Nepean FC
۰
۵
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۳:۳۰
Hurstville ZFC
۴
۱
Camden Tigers SC
Finished
۱۳:۳۰
  Switzerland Challenge League
FC Aarau
۰
۱
FC Thun
inprogress
۲۱:۴۵
Neuchatel Xamax FC
۲
۱
FC Stade Lausanne Ouchy
inprogress
۲۱:۰۰
FC Schaffhausen
۲
۲
Etoile Carouge FC
inprogress
۲۱:۰۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Cerro Porteno Reserve
۱
۰
Sportivo Ameliano Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Asia AFF U19 Championship
Thailand U19
۲
۱
Singapore U19
Finished
۱۶:۰۰
Malaysia U19
۱۱
۰
Brunei U19
Finished
۱۱:۳۰
  Finland Ykkonen
OLS
۲
۱
FC Vaajakoski
Finished
۱۹:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women
Flinders United (W)
۱
۲
Sturt Lions (W)
Finished
۱۴:۳۰
West Adelaide (W)
۵
۲
Adelaide City (W)
Finished
۱۴:۳۰
FFSA NTC (W)
۰
۳
Adelaide Comets (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Paraguay Copa Paraguay
Cristobal Colon
۲
۰
Rubio nu
Finished
۰۲:۰۰
  India Calcutta Premier Division
Army Red
۰
۰
Kalighat MS
Finished
۱۳:۰۰
Suruchi Sangha
۳
۰
BSS Sporting Club
Finished
۱۳:۰۰
Police AC
۰
۶
SC East Bengal II
Finished
۱۳:۰۰
Measures Club
۱
۷
Diamond Harbour
Finished
۱۳:۰۰
  Latvia Virsliga
Riga FC
۶
۱
FK Jelgava
Finished
۱۸:۳۰
  Colombia U19 Championship
Tiendas Margos U19
۳
۳
Aguilas Doradas U19
Finished
۱۸:۳۰
Tigres U19
۰
۱
Boyaca FC U19
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
Pepo Lappeenranta
۳
۱
Atlantis H II
Finished
۱۹:۰۰
FC Kiffen
۲
۲
Myllykosken Pallo -47
Finished
۱۹:۳۰
  Ireland FAI Cup
Waterford FC
۰
۰
Cockhill Celtic FC
inprogress
۲۲:۱۵
Drogheda United
۰
۰
Dundalk FC
inprogress
۲۲:۱۵
Bohemian FC Dublin
۰
۰
Shamrock Rovers FC
inprogress
۲۲:۱۵
Treaty United
۰
۰
Kilbarrack United
inprogress
۲۲:۱۵
Athlone Town FC
۰
۰
Ringmahon Rangers
inprogress
۲۲:۱۵
Cobh Ramblers
۰
۲
Kerry FC
inprogress
۲۲:۱۵
Galway United
۱
۰
Longford Town
inprogress
۲۲:۱۵
Wilton United FC
۰
۰
Carrigaline United
inprogress
۲۲:۱۵
  Lithuania A Lyga
FK Dziugas Telsiai
۰
۲
FC Hegelmann Litauen Kaunas
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Regionalliga Bayern
1.FC Schweinfurt 05
۲
۰
TSV Aubstadt
Finished
۲۰:۳۰
Spvgg Ansbach
۱
۴
Nurnberg II
Finished
۲۰:۰۰
TSV Schwaben Augsburg
۲
۱
Viktoria Aschaffenburg
Finished
۲۰:۳۰
  Poland 1. Division
Polonia Warszawa
۰
۱
Znicz Pruszkow
Finished
۱۹:۳۰
OKS Odra Opole
۰
۱
KS Ruch Chorzow
inprogress
۲۲:۰۰
  Indonesia Piala Presiden
Pusamania Borneo FC
۲
۰
Persis Solo
Finished
۱۶:۰۰
  Australia Queensland Premier League
Southside Eagles
۵
۱
Moreton City Excelsior FC 2
Finished
۱۴:۰۰
  United States MLS Next Pro League
Minnesota United FC II
۳
۲
Austin FC II
Finished
۰۲:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
Southside Eagles U23
۲
۰
Moreton City Excelsior II U23
Finished
۱۱:۴۵
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
West Adelaide Reserves (W)
۲
۰
Adelaide City Reserves (W)
Finished
۱۲:۰۰
Flinders United Reserves (W)
۴
۰
Sturt Lions Reserves (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Australia Tasmania Championship
Olympia FC Warriors
۴
۲
Hobart United
Finished
۱۳:۴۵
Glenorchy Knights Reserves
۰
۴
South East United
Finished
۱۳:۴۵
  Iceland Besta Deild Kvenna Women
Thor Akureyri (W)
۰
۱
Vikingur Reykjavik (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Skeid Oslo
۱
۱
Alta IF
inprogress
۲۱:۳۰
  Peru Liga 1 - Clasura
Utc de Cajamarca
۱
۰
Cusco FC
inprogress
۲۱:۳۰
Sport Huancayo
-
-
Deportivo Garcilaso
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Brazil Campeonato Paulista U20
GE Prudente U20
۱
۰
Mirassol U20
inprogress
۲۱:۳۰
XV de Novembro (Piracicaba) U20
۰
۱
Guarani SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Oeste FC U20
۰
۱
Sertaozinho U20
inprogress
۲۱:۳۰
Portuguesa Santista SP U20
۱
۱
Ferroviaria U20
inprogress
۲۱:۳۰
XV de Jau U20
۱
۱
Inter Limeira U20
inprogress
۲۱:۳۰
Taubate SP U20
۱
۰
Sao Caetano U20
inprogress
۲۱:۳۰
Marilia AC U20
۱
۱
Referencia U20
inprogress
۲۱:۳۰
Desportivo Brasil U20
۱
۱
Santo Andre U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Universitario De Vinto
-
-
Real Santa Cruz
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Cearense U20
Icasa CE U20
۰
۰
Cariri FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Horizonte FC U20
۲
۰
Floresta EC U20
inprogress
۲۱:۳۰
CEFAT Tirol U20
۱
۰
АЕ Tiradentes U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato U20 Women
Flamengo RJ U20 (W)
۰
۰
Sao Paulo U20 (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Figueirense U20
۱
۰
Chapecoense AF U20
inprogress
۲۱:۰۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Universidad Cesar Vallejo (W)
۲
۱
UNSAAC (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Poland 2. Division
GKS Jastrzebie
۵
۰
KS Hutnik Krakow
Finished
۱۹:۳۰
Chojniczanka Chojnice
۲
۰
Rekord Bielsko-Biala
inprogress
۲۱:۰۰
  Kazakhstan 1. Division
Zhetisay
۲
۱
Aktobe II
Finished
۱۵:۳۰
FK Arys
۰
۱
FC Altai Oskemen
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Victoria State League 1
Springvale White Eagles
۵
۱
Casey Comets
Finished
۱۴:۰۰
  Czech Republic FNL
SFC Opava
۳
۳
FC Sellier & Bellot Vlasim
Finished
۱۹:۳۰
  Wales League Cup
Llay Miners Welfare
۱
۱
Denbigh Town
inprogress
۲۱:۳۰
Afan Lido Port Talbot
۰
۱
Cardiff U21
inprogress
۲۲:۰۰
Ruthin Town FC
۰
۰
Bangor 1876
inprogress
۲۲:۱۵
Flint Mountain FC
۰
۰
Gresford Athletic
inprogress
۲۲:۰۰
Taffs Well
۰
۰
Merthyr Town
inprogress
۲۲:۰۰
  Colombia Primera B
Internacional Fc De Palmira
-
-
Real Cartagena
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
HK Kopavogur (W)
۰
۰
UMF Grindavik (W)
inprogress
۲۲:۰۰
IBV Vestmannaeyjar (W)
۲
۰
IR Reykjavik (W)
inprogress
۲۱:۳۰
UMF Selfoss (W)
۰
۰
Fram Reykjavik (W)
inprogress
۲۲:۰۰
  Peru Reserve League
AD Tarma Reserves
۰
۰
Cienciano Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
3 de Febrero
۱
۱
Encarnacion FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Austria Amateur Cup
Magdalener SC
۳
۵
DSG Ledenitzen
Finished
۱۹:۱۵
DSG Ferlach
۰
۴
SAK Klagenfurt
Finished
۱۹:۳۰
Asko Wolfnitz
۱
۱
KAC 1909
Finished
۲۰:۰۰
UFC Markt Allhau
۰
۱
Jennersdorf
inprogress
۲۱:۰۰
UFC Purbach
۱
۲
SC Kittsee
inprogress
۲۱:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
FC Honka Espoo (W)
۱
۱
PK Keski-Uusimaa (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Finland Kolmonen
MiPK
۴
۰
Peka
Finished
۱۹:۰۰
Korsnas FF
۰
۱
VPV Pallo-Veikot
Finished
۱۹:۳۰
HoDy
۲
۸
FCJ Blackbird
Finished
۱۹:۳۰
FC Kiisto
۳
۰
Sporting Kristina
Finished
۱۹:۳۰
ViPa
۱
۰
KeuPa
Finished
۱۹:۳۰
SC Zulimanit
۳
۱
AFC Keltik
Finished
۲۰:۱۵
  World Friendly Club Matches Women
RB Leipzig (W)
۵
۲
Pogon Szczecin (W)
Finished
۱۶:۳۰
MFK Ruzomberok (W)
-
-
MSK Zilina (W)
Cancelled
۱۸:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Preston Lions (W)
۵
۱
Calder Utd SC (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Australia NPL Tasmania
Launceston United
۰
۵
Riverside Olympic
Finished
۱۳:۴۵
  Brazil Paraibano U20
Esporte de Patos U20
-
-
Queimadense U20
Finished
۰۳:۰۰
  Russia Youth Championship
Ural U19
۱
۱
FC Nizhny Novgorod U19
Finished
۱۱:۳۰
FK Master-Saturn U19
۰
۱
Strogino U19
Finished
۱۳:۳۰
Rubin Kazan U19
۰
۰
Krasnodar U19
Finished
۱۵:۳۰
Zenit U19
۲
۳
Chertanovo U19
Finished
۱۷:۳۰
Spartak Moscow U19
۳
۱
Baltika Kaliningrad U19
Finished
۱۷:۳۰
Krylia Sovetov U19
۲
۲
Akademiya Konoplev U19
Finished
۱۷:۳۰
Dinamo Moscow U19
۲
۳
CSKA Moscow U19
Finished
۱۷:۳۰
Akhmat Grozny U19
۲
۱
FK Orenburg U19
Finished
۱۷:۳۰
Fakel Voronezh U19
۲
۱
Rostov U19
Finished
۱۷:۳۰
Sochi U19
۳
۰
Lokomotiv Moscow U19
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Tasmania National Premier League U21
Launceston United U21
۱
۳
Riverside Olympic U21
Finished
۱۱:۳۰
  Kazakhstan League Cup
FC Shakhter Karagandy
۲
۴
FC Astana
Finished
۱۵:۳۰
  Belarus 1. Division
Torpedo Zhodino Reserves
۱
۳
FK Lokomotiv Gomel
Finished
۱۸:۰۰
Kommunalnik Slonim
۲
۳
Energetik-BGU
Finished
۱۸:۳۰
  World Friendly International Matches
Argentina
۰
۱
Guinea
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Bayernliga South
Heimstetten
۴
۰
FC Ismaning
Finished
۲۰:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Centro Espanyol
۱
۰
CA Lugano
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Espanol
۲
۰
Puerto Nuevo
inprogress
۲۱:۳۰
  Iceland U19 League
Stjarnan/KFG/Alftanes U19
۰
۲
Selfoss/Arborg U19
inprogress
۲۱:۳۰
  Paraguay Championship Women
Libertad Limpeno (W)
۳
۰
Sol de America (W)
inprogress
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید
ای بی تی 90 اپلیکیشن abt90 آدرس بدون فیلتر abt90 ساشا سبحانی